ПРО НАС

Партерський Сервісний Центр "STAG" в мережі автогазових СТО "PROFIGAS".

Ми допоможемо Вам підібрати оптимальну комплектацію газобалонного обладнання конкретно для Вашого автомобіля, надамо консультацію по характеристикам устаткування і його виробникам.

Чому вибирають нас:

  • СТО GasAuto входить в мережу автогазових СТО "Профігаз" яке об'єднує більше 70 авторизованих Партнерських і Сервісних Центрів "STAG" в різних містах України і покриває практично всі регіони країни.
  • Все обладнання, яке ми пропонуємо і встановлюємо на автомобілі наших клієнтів, пройшло ретельний відбір. За 18 років роботи в сфері установки ГБО, нами було відібрано обладнання, яке, на нашу думку, є максимально відповідним умовам нашого ринку і характеристикам нашого газу.
  • Персонал нашого СТО весь час набуває нові знання, беручи участь в тренінгах і семінарах, що проводяться виробниками ГБО, а також проходять навчання безпосередньо на заводах компаній-постачальників газового обладнання.
  • Всі фахівці компанії GasAuto 18 років разом, що говорить про успішну командну роботу, налагоджених процесах, професіоналізм та досвіді наших майстрів і зводить до мінімуму ризики, пов'язані з «людським фактором».
  • Всі наші роботи - це понад 8 000 автомобілів з установками, відповідають нинішнім стандартам європейської якості і запитам клієнтів. При монтажі ГБО на автомобіль, ми ретельно дотримуємося всіх технічні вимоги безпеки вашого автомобіля.
  • СТО знаходитсья прямо в центрі міста, що дає змогу клієнтам легко добратись до нас, або погуляти містом коли автомобіль знаходиться в роботі.

Семінар-навчання на заводі AC Spolka (TM STAG) в м. Белосток, Польша

seminar1 seminar1 seminar1
seminar1 seminar1 seminar1

 AC Spolka TM Stag

Останні 12 років в нашій роботі ми активно використовуємо польське обладнання фірми AC Spolka (TM STAG), в якості якого ми особисто переконалися дослідним шляхом в процесі експлуатації, гарантії і технічної підтримки. Звернувшись на будь-який з Сервісних центрів STAG мережі СТО «Профігаз», ви отримуєте мережеву гарантію «Профігаз», яку підтримують більше 70 СТО у всіх куточках України. Термін такої гарантії складає 3 роки або 100 000 км, в залежності від того що настане раніше. У понад 5 тисяч автомобілів з моменту нашої установки ГБО даного виробника, пробіг перевищує 100 тис.км, що є незаперечним підтвердженням його надійності.

СТО "GasAuto" працює з понеділка по п'ятницю з 8 до 16 годин.

Монтаж ГБО триває від 4-8 годин, в залежності від складності робіт. Телефонуйте і приїжджайте до нас. Ми допоможемо вибрати газове обладнання по Ваших вимогах, погодимо вартість установки й час Вашого приїзду.

s1  s2  s3 
s11  s5  s6 
s7  s8  s12 
s10  s4  s9 
s13  s14 

Звільніть свій бюджет та збережіть навколишнє середовище з встановленням газобалонного обладнання на ваш автомобіль! Насолоджуйтеся економічністю та екологічністю їзди, отримуйте більше кілометрів на один літр пального та зменшуйте викиди шкідливих речовин. Зверніться до нас вже сьогодні і розпочніть вашу подорож до збереження грошей та довкілля!