ВАРТІСТЬ

Ми пропонуємо широкий вибір найсучасніших та надійних систем ГБО, які дозволять Вам зекономити на пальному і знизити викиди шкідливих речовин у повітря. Наші кваліфіковані фахівці забезпечать швидке та безпечне встановлення обладнання, а наші конкурентні ціни і відмінний сервіс будуть приємним бонусом для Вас. Приєднуйтесь до тисячІ задоволених клієнтів, які вже вибрали ГБО - звільніться від стресу на заправках та дбайте про довкілля разом з нами!

ЗАМОВИТИ ГБО

close

4 Циліндра6 Циліндрів 8 Циліндрів

1 ВАРТІСТЬ ГБО СТАНДАРТ
18900
24600
30700
Заявка на монтаж
stag

Контролер Stag-4 GoFast, форсунки Valtek Type 30, редуктор Tomasetto Nordic, балон GreenGas 43л., якісна установка ГБО, мережева гарантія 3 роки.

Детальніше

4 Циліндра6 Циліндрів8 Циліндрів

2 ВАРТІСТЬ ГБО ПЛЮС
20600
28700
32800
Заявка на монтаж
stag

Контролер Stag Qbox Basic, форсунки Stag AC W02, редуктор Stag AC R02, балон GreenGas, установка ГБО від професіоналів, гарантія від мережі Профігаз 3 роки.

Детальніше

4 Циліндра6 Циліндрів8 Циліндрів

3 ВАРТІСТЬ ГБО ПРЕМІУМ
23500
30700
36900
Заявка на монтаж
stag

Контролер Stag Qbox Plus, форсунки Hana (Корея), редуктор Stag AC R02, балон GreenGas, грамотний монтаж ГБО, мережева гарантія 3 роки.

Детальніше

4 Циліндра6 Циліндрів8 Циліндрів

4 ВАРТІСТЬ ГБО FSI, TSI
30700
49200
65600
Заявка на монтаж
stag

Контролер Stag-400 DPI, форсунки Stag AC W02, редуктор Stag AC R01, балон GreenGas, правильний монтаж ГБО, гарантія мережі 3 роки.

Детальніше

Ціна на ГБО вказана з тороїдальним балоном на 43 л. або циліндричним на 50 л.

Тороїдальный баллон 48-60 л. + 400-800 грн.
Підвісний баллон 70-90л. + 1200-2000 грн.
Підвісний баллон 40-60л. + 800-1200 грн.
warning

Вартість установки ГБО для автомобіля може змінюватися в залежності від складності типу проведених робіт, особливостей самого авто, кількості циліндрів і об'єму двигуна, а також обсягу і типу газового балона. Хочемо зазначити, що ціни на ГБО в Києві можуть відрізнятися - правильно підібране устаткування, якісний монтаж і настройка завжди буде дорожче "гаражних" пропозицій.

Цікаво, на скільки ГБО заощадить Ваш бюджет?

Наш онлайн калькулятор допоможе вам розрахувати суму, яку ви могли б заощадити, встановивши якісне автогазове обладнання собі в машину.

Чому вартість ГБО так відрізняється, і які відмінності в поколінні ГБО?

Монтаж газобалонного обладнання (ГБО) на автомобіль в Києві може здійснюватися в різних гаражах за низькими цінами. Проте, слід ретельно вивчити всі переваги та недоліки таких майстерень, оскільки якість та надійність установок не завжди відповідає стандартам безпеки, що може вплинути на ціну ГБО. Ми часто стикаємося з низькоякісним монтажем, який призводить до постійних візитів на СТО, втрати часу та додаткових фінансових витрат. Ретельно обирайте майстерню для установки ГБО, оскільки низька ціна може бути ознакою ненадійності. Вартість ГБО залежить від різних факторів, таких як система подачі палива автомобіля, рік випуску, кількість циліндрів і комплект обладнання. На моноінжекторні та карбюраторні автомобілі може бути встановлено ГБО 2-го покоління, тоді як на інжекторні авто після 2000 року випуску з пластиковим впускним колектором рекомендується ГБО 4-го покоління. Необхідно уважно вибирати між ГБО 4-го покоління та ГБО 2-го покоління для автомобілів з металевим впускним колектором

Мережева гарантія "Профігаз".

Якісне і правильно змонтоване ГБО дозволяє реально економити на паливних витратах і при цьому може приносити задоволення власнику авто не один рік. Усілякі боязні поломок або виходу з ладу автомобіля, в перші роки повинна мінімізувати гарантія установника. Більшість установників після переобладнання надають умови локальної гарантії на свій розсуд. Як правило, терміни становлять від 6 місяців до 1 року з обмеженням пробігу в 20-30 тис. км. А в разі несправностей ви зможете звернутися тільки на те СТО, яке виробляло переобладнання. Якщо ж ви хочете отримати реальну економію і відсутність головного болю, ми пропонуємо вам ексклюзивну захист. Звернувшись на будь-який з Сервісних Центрів STAG мережі СТО «Профігаз», ви можете оформити мережеву гарантію «Профігаз», яку підтримують 100 СТО у всіх куточках України. Термін такої гарантії складає 3 роки або 100 000 км, в залежності від того що настане раніше.

Переваги Мережевої Гарантії

  • більше 96 АСЦ і ПСЦ STAG мережі автогазових СТО «Профігаз» по всій території України
  • можливість обслуговуватися по гарантії на будь-якому з них, незалежно від того, де встановлено ГБО
  • безкоштовне нульове технічне обслуговування (ТО-0) на будь-якому з СТО мережі «Профігаз»
  • історія обслуговування вашого авто завжди доступна в режимі on-line.
  • Незалежно від того, змінюєте ви місце проживання, любите подорожувати або просто поїхали у відрядження, з мережевою гарантій від «Профігаз» ви отримуєте реальний захист і повну технічну підтримку на всій території України.

Оформити Мережну гарантію від «Профігаз» просто

  • Приїжджайте на найближчий АСЦ або ПСЦ STAG Мережі СТО «Профігаз»
  • Повідомте менеджеру про бажання оформити мережеву гарантію
  • Ми підберемо оптимальний комплект ГБО для вашого авто; Ви оплачуєте переобладнання і залишаєте автомобіль
  • Наші фахівці проводять монтаж і налаштування системи
  • Ви забираєте автомобіль, готові документи і мережеву гарантійну книжку.

Отримати Мережну гарантію від «Профігаз» можуть всі

Якщо на ваш автомобіль вже встановлено ГБО ТМ «STAG» поза мережею автогазових СТО «Профігаз», але згодом ви вирішили обслуговуватися в мережі «Профігаз» приїжджайте до нас. Обов'язковою умовою для прийняття на гарантійне обслуговування сторонніх клієнтів є попереднє повне ТО включає перевірку роботи всіх систем і при необхідності регламентну заміну всіх ремкомплектів (платна послуга проводиться за рахунок клієнта). Список обладнання, на яке може бути оформлена мережева гарантія. Всі автомобілі, переобладнані або прийняті на обслуговування в рамках мережевої гарантії від «Профігаз», заносяться в спеціальну електронну базу, а їх власники отримують Мережну сервісну книжку. Завдяки цьому, ви в будь-який момент можете подивитися і перевірити історію обслуговування вашого автомобіля, а також уточнити терміни майбутнього ТО.