Установка ГБО на Audi

Те, що двигуни Ауді здатні без проблем працювати на пропані, підтверджує і сам виробник: для деяких ринків автомобілі концерну VAG групи комплектуються ГБО. Тому в момент зародження вітчизняного ринку газобалонного обладнання власники цих автомобілів закономірно стали першими, хто обзавівся газовою установкою.
Досі, через мережу "ПрофіГаз" минає чимало Audi. Причому і остання генерація бензинових ДВС концерну (FSI, TSI), всупереч деяким думкам, добре газифікується. Звичайно, високотехнологічні двигуни вимагають відповідного ГБО.
За роки роботи ми виробили оптимальну комплектацію газобалонних установок під кожен тип двигуна Audi. ГБО прогнозовано та коректно працює на всіх сучасних бензинових двигунах концерну. Причому потужність та інші характеристики не страждають, а економія підтверджується конкретними цифрами.
За подробицями звертайтесь до наших сервісних центрів STAG, де вас проконсультують наші експерти безпосередньо за вашою моделлю авто.
Машини німецького концерну Audi AG представлені на українському ринку в різних варіаціях: седани, кросовери, автомобілі представницького класу, спорткари. Кожен знайде свою мрію, залежно від переваг та фінансових можливостей. Варіантів безліч, але автовласники єдині в одному: із такими цінами на бензин особливо не наїздишся. Вихід є: поставити газ на Audi. Для тих, хто готовий переобладнати свою машину – двері компанії GasAuto завжди відчинені!

Установка ГБО на Аudi в мережі Профігаз

Наша компанія працює у газовому сегменті з 2004 року. За цей час ми переобладнали понад 8000 авто різних марок, серед них велика частка Audi. З упевненістю заявляємо: перехід на газ не впливає на динамічні та ходові властивості авто. Причому представники цього німецького бренду чудово газифікуються: від ранніх моделей до наднових бензинових моторів (TSI, FSI). Більшість автомобілів Audi – інжекторного типу, на який монтуються газові системи 4-го покоління та вище.

  • Витрати паливо скорочуються вдвічі і більше. Так, витрата пропану на 10-15% більше, ніж бензину. Натомість літр газової суміші в 2-3 рази дешевший за нафтопродукт А-95. Вигода очевидна.
  • Рівномірна, плавна робота двигуна на високих оборотах.
  • Свічки, клапани, поршні, циліндри служать довше, адже суміш пропану та бутану не утворює нагару.
  • Свобода пересування. Подорожуйте довше без дозаправки. Коли закінчиться газ, двигун потрібно просто переключити на бензин.
  • Робота газової системи повністю автоматизована, контролюється спеціальним ЕБУ.
  • Менше шкідливих вихлопів.
  • Сучасні системи виключають можливість зворотних газодинамічних бавовнів у колектор.
  • Витрати переобладнання швидко окупаються. За умови активної експлуатації автомобіля (1,5-2000 км пробігу на місяць) через рік вкладені кошти відшкодують.

Чому, приїхавши до нас на установку, ви будете задоволені

Монтаж ГБО на Audi – вузькопрофільна процедура і фахівці Gasauto освоїли її досконало. Майстри регулярно беруть участь у спеціальних тренінгах, які проводять провідні виробники газового обладнання.
Сервіс у мережі не поступається високому професіоналізму співробітників. Все, що від вас потрібно - приїхати на своєму Audi до нас, решті займуться майстри.
Підбір обладнання, інсталяція, налаштування, регулювання, тестування – якби ваша машина вміла говорити, вона розповіла б, що з нею звертаються, як з королевою. Якщо протягом найближчих 6 годин не заплановано справ – а саме стільки триває монтаж – то можна провести час у затишній гостьовій кімнаті, спостерігаючи процес.
Якість, безпека та надійність роботи системи – ось реальний результат встановлення ГБО у компанії GaAuto.