Обережно б/у балони

Стрімке подорожчання бензину і дизельного палива все більше підштовхує до думки про економію. Єдиним правильним рішенням в цьому випадку є установка ГБО на автомобіль. Це дозволяє не тільки скоротити витрати на паливо, а й збільшує моторесурс двигуна, а також позитивно позначається на екології.

У гонитві за економією деякі автовласники вирішуються на придбання дешевого обладнання. Частково виправданою може виявитися покупка паливної апаратури б / у, але якщо Вам пропонують купити недорогий газовий балон, то варто задуматися про його походження та якість. Для того щоб розуміти небезпеку такої економії досить з'ясувати походження б / у балонів. Швидше за все, вони прибули в Україну з Європи, так як їх термін служби законодавчо обмежується 10-ма роками, а на заході це дуже строго контролюється. Незалежно від стану, через 10 років газовий балон відправляється в металобрухт, де їх і скуповують наші підприємливі співвітчизники. Там вони платять за них копійки, а тут продають трохи дешевше ринкової ціни, щоб зробити свій товар привабливим. Заробляючи гроші на б / у балонах, ніхто з горе-підприємців не піклується про їх перевірці, не проводить перевірку і не дає ніяких гарантій. І якщо частина балонів чесно продається як б / у, то самі жадібні торговці можуть навіть зачистити іржу і перефарбувати балон, щоб продати його дорожче.

Що криється за поняттям б / у і чим це небезпечно: балон, який відслужив відведений йому термін, стає непридатним до подальшої експлуатації по ряду параметрів: корозія зовні і всередині, втома металу, які проявляються дефекти зварних швів і т.д. Після демонтажу балони зберігаються під відкритим небом і не захищені від попадання вологи і бруду всередину. Виходячи тільки з цього, покупець дешевого балона повинен розуміти, що бруд з часом потрапить в паливні магістралі, редуктори, форсунки і вб'є їх. Але навіть якщо регулярні візити на СТО для чищення системи Вас не лякають, подумайте про те, що такий резервуар може розірвати під тиском під час заправки.

Як купити якісний балон: для того щоб максимально убезпечити себе при купівлі балонів звертайте увагу на паспорт - приварена безпосередньо на балон табличка

Зміст цієї таблички регулюється законодавчо. На ній ви можете прочитати розміри і вага балона, країну і завод ізготовітель-, дату виробництва і подальшої перевірки, термін служби балона і його індивідуальний номер, яким нормативним вимогам він відповідає і іншу інформацію.

Ваша безпека дорожче економії - купуйте сертифікований товар! Профігаз може запропонувати Вам більше 120 видів балонів!