ПОСЛУГИ

СТО GasAuto спеціалізується на переобладнанні авто для роботи на зрідженому нафтовому газі. Хоча дана діяльність є основною, проте наші майстри готові надати клієнтам і ряд інших послуг.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

serv

Ремонт и регуліровка гбо

diagnost

компютерна діагностика

co2

чистка газових, бензинових форсунок

inject

Інжектора

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

work

Монтаж газа на авто досить клопітна процедура і недосвідченому людині часом буває складно визначитися, з чого почати. Тому рекомендуємо звернутися за допомогою до наших фахівця, силами яких буде проведена якісна і грамотна установка газового обладнання, а також вони зможуть проконсультувати по питаннях, що цікавлять і дати кваліфіковані поради по експлуатації

Монтаж ГБО - відповідальне і нелегке рішення, так як саме обладнання коштує недешево, та й до його вибору не можна підходити легковажно. Саме тому рекомендується спочатку вивчити всю важливу інформацію про газові системах, їх ціну, а також які особливості самого процесу переобладнання.

Маючи великий досвід установок ГБО, ми пропонуємо нашим клієнтам тільки перевірене нами газове обладнання. При виборі обладнанні завжди треба звернути увагу не тільки на основні комплектуючі (редуктор, форсунки, газовий контролер) але і додаткові матеріали (кріплення, хомути, трубки, рукави).

Розгорнутиarrow
serv-car

ХОЧУ ГБО НА АВТОЗАПИСАТИСЯ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО