ПОСЛУГИ

СТО GasAuto яка входить в мережу "Профігаз" спеціалізується на переобладнанні автомобілів для роботи на зрідженому нафтовому газі. Встановлення, ремонт, обслуговування ГБО є основною нашою діяльностю більше 18 років, проте на СТО ми готові надати клієнтам і ряд інших послуг що повязані з обслуговуванням автомобілів: заміна технічних рідин і фільтрів, чистка бензинових форсунок, чистка дроселя, провірка та заміна свічок запалювання, компютерна діагностика автомобвля.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

serv

Заміна мастила

diagnost

компютерна діагностика

co2

чистка газових, бензинових форсунок

inject

Заміна свічок запалювання

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

work

Монтаж газа на авто досить клопітна процедура і недосвідченій людині часом буває складно визначитися, з чого почати. Тому рекомендуємо звернутися за допомогою до наших фахівців, силами яких буде проведена якісна і грамотна установка газового обладнання, а також вони зможуть проконсультувати по питаннях, що цікавлять і дати кваліфіковані поради по експлуатації

Монтаж ГБО - відповідальне і нелегке рішення, так як саме обладнання коштує недешево, та й до його вибору не можна підходити легковажно. Саме тому рекомендується спочатку вивчити всю важливу інформацію про газові системах, їх ціну, а також які особливості самого процесу переобладнання.

Маючи великий досвід установок ГБО, ми пропонуємо нашим клієнтам тільки перевірене нами газове обладнання. При виборі обладнанні завжди треба звернути увагу не тільки на основні комплектуючі (редуктор, форсунки, газовий контролер) але і додаткові матеріали (кріплення, хомути, трубки, рукави).

Розгорнутиarrow
serv-car

ХОЧУ ГБО НА АВТОЗАПИСАТИСЯ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ціни на сервіс, ТО

Найменування робіт Вартість послуг
ТО 4 цил. (звичайні фільтри) 500.00 

ТО 4 цил. (фільтр з катріджем) 

600.00

ТО 6 цил. 700.00

ТО 8 цил.

800.00

ТО LPI 4 цил.

1700.00