ВАРТІСТЬ

ЗАМОВИТИ ГБО

close

4 Циліндра6 Циліндрів 8 Циліндрів

1 ВАРТІСТЬ ГБО ECONOM
350 EUR
600 EUR
750 EUR
Заявка на монтаж
stag

Ця лінія автогазового обладнання призначена для осіб, які володіють більш десятирічними автомобілями і люблячих економну їзду. Вартість ГБО даного комплект складається з: контролер Stag GoFast (Польща), форсунки Valtek Type 30 (Італія), редуктор Tomasetto Alaska, балон GreenGas, якісна установка ГБО, гарантія 3 роки.

Детальніше

4 Циліндра6 Циліндрів8 Циліндрів

2 ВАРТІСТЬ ГБО STANDART
430 EUR
700 EUR
800 EUR
Заявка на монтаж
stag

Ця лінія автогазового обладнання призначена для всіх автомобілів сучасного випуску, до яких не пред'являються підвищені вимоги щодо установки ГБО. Ця лінія поєднує в собі відмінну якість і економічність. Вартість ГБО складається з основних комплектуючих одного виробника: контролер Stag Qbox Basic, форсунки Stag AC W02, редуктор Stag AC R02, балон GreenGas, установка ГБО від професіоналів, гарантія від виробника 3 роки.

Детальніше

4 Циліндра6 Циліндрів8 Циліндрів

3 ВАРТІСТЬ ГБО PLUS
480 EUR
750 EUR
900 EUR
Заявка на монтаж
stag

Ця лінія автогазового обладнання втілила в собі всі незамінні властивості, характерні для якісного обладнання - надійність, висока ступінь безпеки, функціональність і зручність в експлуатації. Лінія є ідеальним варіантом для власників сучасних авто, яким важливо відповідність якість / ціна. Вартість ГБО даного комплект складається з: контролер Stag Qbox Plus, форсунки Hana (Корея), редуктор Stag AC R02, балон GreenGas, грамотний монтаж ГБО, гарантія 3 роки.

Детальніше

4 Циліндра6 Циліндрів8 Циліндрів

4 ВАРТІСТЬ ГБО FSI, TSI
750 EUR
1200 EUR
1600 EUR
Заявка на монтаж
stag

Ця лінія автогазового обладнання STAG-400 DPI встановлюється тільки на автомобілі з безпосереднім уприскуванням палива. Завдяки цьому рішенню з'явилася можливість переобладнати автомобілі з системами FSI, TSI, TFSI, DISI. (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mazda, Volvo, Ford, Opel, Nissan, Infiniti). Вартість ГБО даного комплекту складається з: контролер Stag-400 DPI, форсунки Stag AC W02, редуктор Stag AC R01, балон GreenGas, правильний монтаж ГБО, гарантія 3 роки.

Детальніше

Ціна на ГБО вказана з тороїдальним балоном на 43 л. або циліндричним на 50 л.

Тороїдальный баллон 48-60 л. + 10-20 EUR
Підвісний баллон 70-90л. + 30-50 EUR
Підвісний баллон 40-60л. + 20-30 EUR
warning

Вартість установки ГБО для автомобіля може змінюватися в залежності від складності типу проведених робіт, особливостей самого авто, кількості циліндрів і об'єму двигуна, а також обсягу і типу газового балона. Хочемо зазначити, що ціни на ГБО в Києві можуть відрізнятися - правильно підібране устаткування, якісний монтаж і настройка завжди буде дорожче "гаражних" пропозицій.

Цікаво, на скільки ГБО заощадить Ваш бюджет?

Наш онлайн калькулятор допоможе вам розрахувати суму, яку ви могли б заощадити, встановивши якісне автогазове обладнання собі в машину.

Чому вартість ГБО так відрізняється, і які відмінності в поколінні ГБО?

Монтаж ГБО в Києві на автомобіль може проводитися в невеликому гаражі з дуже низькими цінами. Все-таки ми рекомендуємо зважити всі аргументи на користь цих майстерень, тому що надійність і якість таких установок не завжди відповідає вимогам безпеки, тому і ціна на ГБО так відрізняється. На жаль, ми досить часто маємо справу з таким монтажем установок. Надалі така установка приносить Вам тільки проблеми: постійні поїздки на СТО, трата часу, додаткові фінансові витрати. Щоб такого не відбувалося ретельно підійдіть до вибору сто для установки газобалонного обладнання. Ціна на ГБО не може бути такою низькою на відміну від інших сто. Вартість ГБО також може змінюватися в залежності від системи подачі палива автомобіля, року випуску, кількості циліндрів і комплекту газобалонного обладнання. На автомобілі з моноінжектором або карбюратором монтується тільки ГБО 2-е покоління. Більш сучасні інжекторні двигуна після 2000 року випуску з пластиковим впускним колектором встановлюється тільки ГБО 4-е покоління, а на інжекторні автомобілі з металевим впускним колектором можна встановити ГБО 4 покоління або ГБО 2 покоління.

Мережева гарантія "Профігаз"

Якісне і правильно змонтоване ГБО дозволяє реально економити на паливних витратах і при цьому може приносити задоволення власнику авто не один рік. Усілякі боязні поломок або виходу з ладу автомобіля, в перші роки повинна мінімізувати гарантія установника. Більшість установників після переобладнання надають умови локальної гарантії на свій розсуд. Як правило, терміни становлять від 6 місяців до 1 року з обмеженням пробігу в 20-30 тис. км. А в разі несправностей ви зможете звернутися тільки на те СТО, яке виробляло переобладнання. Якщо ж ви хочете отримати реальну економію і відсутність головного болю, ми пропонуємо вам ексклюзивну захист. Звернувшись на будь-який з Сервісних Центрів STAG мережі СТО «Профігаз», ви можете оформити мережеву гарантію «Профігаз», яку підтримують 96 СТО у всіх куточках України. Термін такої гарантії складає 3 роки або 100 000 км, в залежності від того що настане раніше.

Переваги Мережевої Гарантії

  • більше 96 АСЦ і ПСЦ STAG мережі автогазових СТО «Профігаз» по всій території України
  • можливість обслуговуватися по гарантії на будь-якому з них, незалежно від того, де встановлено ГБО
  • безкоштовне нульове технічне обслуговування (ТО-0) на будь-якому з СТО мережі «Профігаз»
  • історія обслуговування вашого авто завжди доступна в режимі on-line.
  • Незалежно від того, змінюєте ви місце проживання, любите подорожувати або просто поїхали у відрядження, з мережевою гарантій від «Профігаз» ви отримуєте реальний захист і повну технічну підтримку на всій території України.

Оформити Мережну гарантію від «Профігаз» просто

  • Приїжджайте на найближчий АСЦ або ПСЦ STAG Мережі СТО «Профігаз»
  • Повідомте менеджеру про бажання оформити мережеву гарантію
  • Ми підберемо оптимальний комплект ГБО для вашого авто; Ви оплачуєте переобладнання і залишаєте автомобіль
  • Наші фахівці проводять монтаж і налаштування системи
  • Ви забираєте автомобіль, готові документи і мережеву гарантійну книжку.

Отримати Мережну гарантію від «Профігаз» можуть всі

Якщо на ваш автомобіль вже встановлено ГБО ТМ «STAG» поза мережею автогазових СТО «Профігаз», але згодом ви вирішили обслуговуватися в мережі «Профігаз» приїжджайте до нас. Обов'язковою умовою для прийняття на гарантійне обслуговування сторонніх клієнтів є попереднє повне ТО включає перевірку роботи всіх систем і при необхідності регламентну заміну всіх ремкомплектов (платна послуга проводиться за рахунок клієнта). Список обладнання, на яке може бути оформлена мережева гарантія. Всі автомобілі, переобладнані або прийняті на обслуговування в рамках мережевої гарантії від «Профігаз», заносяться в спеціальну електронну базу, а їх власники отримують Мережну сервісну книжку. Завдяки цьому, ви в будь-який момент можете подивитися і перевірити історію обслуговування вашого автомобіля, а також уточнити терміни майбутнього ТО.